Gizlilik Yönergeleri

HepsiEleman.com gizlilik
 

HepsiEleman.com Hizmet Şartları
 

Kapsam
 

Bu form, Türkiye'de faaliyet gösteren firmaların işgücü istemlerini Hepsi Eleman aracılığı ile iş arayanlara duyurmasına yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

• Bu hizmet tamamen ücretsizdir.

• 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep edilmez.

• İlanlar Gerekli Kontroller Yapıldıktan Sonra Yayınlanır.

• Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı ifade yada anlam içeren hiçbir ilan yayınlanmaz.

• Hepsi Eleman, Yayınlanan/Yayınlanacak ilanlardan doğacak hiçbir hukuki sorumluluğu kabul etmez.

 

 Tasaruuf tamamen ilanı yayınlayan kişiye/firmaya ve sözkonusu ilana başvuru yapacak şahsa aittir.

 

HepsiEleman.com, tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. HepsiEleman.com, Üye'nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Yönergelerine veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda HepsiEleman.com, Gizlilik Yönergeleri'nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. 

 

HepsiEleman.com, vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. HepsiEleman.com işveren değildir, sadece aday ile işveren arasında aracılık yapmaktadır. HepsiEleman.com oluşabilecek hukuki süreçler sebebiyle firma ve adayların ip adreslerini saklı tutmaktadır. 

 

Bireysel Üyelik (Aday)

 

HepsiEleman.com bireysel üyelik formunu dolduran tüm ziyaretçilerimizin eğitim durumu, mesleği ve doğum tarihi gibi bilgiler site üzerinde sunulan hizmetlerin yelpazesini genişletmek, ihtiyaç ve beklentileri belirleyebilmek amacıyla kullanılmaktadır. HepsiEleman.com üyelik işlemi sırasında alınan e-posta adresleri; yapılan yenilikleri, haber bültenlerini, kampanyaları duyurabilmek ve üyelerimiz ile iletişimi devam ettirebilmek açısından önem taşımaktadır. 

 

Üyelerimiz, HepsiEleman.com'un sunduğu bu bilgilendirmelerden yararlanmak istemedikleri takdirde ilgili seçeneği belirleyerek iptal edebilmektedir. HepsiEleman.com üyeleri kişisel bilgilerindeki değişiklikleri ayrıca üyelik bilgilerini güncelleyerek bildirebilmektedir.

 

Özgeçmiş

 

HepsiEleman.com, iş arayan bireysel üyelerine internet üzerinde özgeçmiş hazırlama, kaydetme ve iş başvurusu yapma olanağı tanımaktadır. Üye, Üyelik Formu'nda vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu, bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olması nedeniyle HepsiEleman.com'un ve/veya 3.şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceklerini kabul ve taahhüt eder.

 

Aktif konumda olan üyelerin özgeçmişleri, işveren şirketlerin HepsiEleman.com üzerinde yaptıkları özgeçmiş bankası aday aramalarında görüntülenebilmektedir. Bu kapsamda HepsiEleman.com'a kişisel bilgilerin temin edilmesi, bunların HepsiEleman.com tarafından belirlenecek/uygun bulunacak şekilde kullanımına muvafakat edildiği anlamına gelecektir. 

 

Siteye kaydedilen bilgilerin diğer Üyeler ve/veya 3.kişiler eliyle kullanılmış olması ve/veya Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda düzenlenen manevi hakların ihlal edilmesi ve/veya her ne şekilde olursa olsun herhangi bir zarara uğramanız halinde HepsiEleman.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Pasif konumda olan üyelerin özgeçmişleri, işveren şirketlerce, HepsiEleman.com özgeçmiş bankası aramalarında, hiçbir şekilde görüntülenememektedir. Sadece özgeçmiş sahibi üye kendi isteği doğrultusunda iş arayışına uygun ilanlara başvurduğunda ilgili işveren firmalar tarafından özgeçmiş görüntülenebilmektedir. Özgeçmişlerin aktif ya da pasif olma durumları özgeçmiş güncelleme sırasında değiştirilebilmektedir. Doğrudan firmaya gönderilen (örneğin: eposta, faks,vb. yollarla) özgeçmişler adayın sorumluluğundadır.

 

Kurumsal Üyelik (Firma)

 

Üyelik talep eden şirketler, HepsiEleman.com müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilecekleri, Firma Üyelik Formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalanmasında kullanılmaktadır. Üyelik esnasında e-mail ile onay işlemi gerçekleştirilmektedir. HepsiEleman.com iş ilanı yayınlama, başvuruları görüntüleme ve diğer özelliklerde görünen veya görünmeyen kısıtlamalar, limitler uygulayabilir. Sistem kullanımı ile ilgili dakikalık, saatlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık çeşitli sınırlandırmalar getirebilir. 

 

Şirketler sadece eleman arama amacı ile sistemi kullanabilir. Eleman arama dışında kullanıldığı tesbit edildiğinde, şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Şirketler bilgisayar programları veya benzeri yöntemler ile ilan, özgeçmiş, başvuru, firma bilgisi veya herhangi bir sayfayı/içeriği toplu halde veya tek tek kaydedemez. Bilgisayar programları veya benzeri yöntemler ile toplu halde veya tek tek kaydedildiği tesbit edildiğinde kötüye kullanım olarak değerlendirilir ve şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Oluşan/oluşabilecek tüm zararlar üye şirket tarafından karşılanır.

 

İş İlanları

 

HepsiEleman.com üzerinde ilan verilmesi ve sistemi kullanabilmek için, firma üyeği gerekmektedir. HepsiEleman.com a verilen ilanlar, uygunluğu kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir. Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir. Sitede yayınlanan ilanlar herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.

 

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

 

HepsiEleman.com üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

 

İçerik Kullanımı

 

HepsiEleman.com'da yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitemizde yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite HepsiEleman.com izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz.

Anket

2018 yılı maaş beklentiniz nedir ?

Hepsi Eleman

Yeniliklerden haberdar olun

hepsieleman.com, firmaların üyelik oluşturarak iş ilanı yayınladığı online iş ilanları sitesidir. Firmalar ve adaylar arasında aracılık hizmeti verilmemektedir ve herhangi bir kâr amacı güdülmemektedir. Sitemize arama motorlarından; yeni bir eleman, hepsi eleman, yeni iş ilanları, işbul, iş bul, iş ara, işbulma gibi kelimelerle google.com arama motoru üzerinden erişebilirsiniz.

 

Uzman İş ilanları | Yönetici İlanları | İşçi İlanları | Tam Zamanlı İş İlanları | Part Time İş İlanları

Eleman ilanı ver | Eleman ilanı ver | İş ilanı ver | Hızlı iş ilanı ver

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Türkiye geneli tüm şehirlerdeki güncel iş ilanları.

hepsieleman.com © 2018 Tüm hakları saklıdır.