Garanti, İade ve İptal şartları

HepsiEleman.com sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler Gizlilik Yönergeleri ve Kullanım Koşulları altındaki koşullara tabidir. HepsiEleman.com'a üye olan herkes ilgili sayfalarda belirtilen koşulları okumuş ve kabul etmiş olur.

 

İade

 

HepsiEleman.com, kayıtlı üye, firma kullanıcının/müşterinin Gizlilik Prensipleri ve Kullanım Koşulları altındaki koşullara uymadığı durumlarda, tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, HepsiEleman.com tarafından alınmış olan ücretler iade edilmez. 

 

Kullanıcı Gizlilik Yönergeleri ve Üyelik Koşulları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmeti almaktan cayabilir. Bu isteğini eposta, telefon ya da faks ile iletişim sayfasında yer alan numaralara bildirmelidir. Kullanılmış/alınmış olan hizmetin iadesi söz konusu değildir.

 

İptal

 

HepsiEleman.com, firmanın üyeliğini gizlilik ve üyelik koşulları ve üyelik şartlarına istinaden tek taraflı olarak feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, HepsiEleman.com tarafından alınmış ücretler iade edilmez.

Anket

2018 yılı maaş beklentiniz nedir ?

Hepsi Eleman

Yeniliklerden haberdar olun

hepsieleman.com, firmaların üyelik oluşturarak iş ilanı yayınladığı online iş ilanları sitesidir. Firmalar ve adaylar arasında aracılık hizmeti verilmemektedir ve herhangi bir kâr amacı güdülmemektedir. Sitemize arama motorlarından; yeni bir eleman, hepsi eleman, yeni iş ilanları, işbul, iş bul, iş ara, işbulma gibi kelimelerle google.com arama motoru üzerinden erişebilirsiniz.

 

Uzman İş ilanları | Yönetici İlanları | İşçi İlanları | Tam Zamanlı İş İlanları | Part Time İş İlanları

Eleman ilanı ver | Eleman ilanı ver | İş ilanı ver | Hızlı iş ilanı ver

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Türkiye geneli tüm şehirlerdeki güncel iş ilanları.

hepsieleman.com © 2018 Tüm hakları saklıdır.