HepsiEleman'da iyi bir profil ile iş hayatında öne çıkmak

Peki, profesyonel bir görünüme sahip olmak ve iş hayatındaki imajınızı güçlendirmek için HepsiEleman’da neler yapmalısınız? 


Bizden birkaç öneriyi aşağıda sıraladık...


1. İnsanların; belki adınızdan bile önce fotoğrafınıza baktığını unutmayın. Herhangi bir sosyal ağ profilinizdeki fotoğrafınızın buraya uygun olmayabileceğini, profesyonel ve iş hayatında kullanabileceğiniz bir fotoğrafın profilinizde yer alması gerektiğini unutmayın. 


2. Pozisyonunuz/Profil başlığınızda; unvanınızla birlikte, yaptığınız işler ilgili ipucu verecek birkaç kelimenin yer alması, ilk bakışta insanların hakkınızda daha çok bilgi edinmesini kolaylaştırır. 


3. İletişim bilgileri bölümünde, eğer profesyonel duruşunuzla bağdaşmayacağını düşünüyorsanız, diğer sosyal ağ profillerinizin adresini paylaşmayın. Telefon ve e-mail gibi bilgilerinizi paylaşırken de, bağlantıya geçtiğiniz herkesin bu bilgilere erişebileceğini hatırlayın. 


4. HepsiEleman’da paylaşacağınız profilinizin profesyonel hayata uygun olduğundan emin olun. Facebook’ta ya da Instagram’da paylaştığınız içeriklerden; HepsiEleman’a uygun olmayanlar, iş hayatındaki online duruşunuzu olumsuz etkileyebilir. 


5. Uzmanlık alanlarınız ya da deneyimlerinizle ilgili konularda yapacağınız paylaşımların, sizi benzer alanlarda çalışanlarla yakınlaştıracağını hatırlayın. Daha fazla ve verimli iş bağlantısı kurmak için, profil bilgilerinizin değerni anımsayın.

Anket

2018 yılı maaş beklentiniz nedir ?

Hepsi Eleman

Yeniliklerden haberdar olun

hepsieleman.com, firmaların üyelik oluşturarak iş ilanı yayınladığı online iş ilanları sitesidir. Firmalar ve adaylar arasında aracılık hizmeti verilmemektedir ve herhangi bir kâr amacı güdülmemektedir. Sitemize arama motorlarından; yeni bir eleman, hepsi eleman, yeni iş ilanları, işbul, iş bul, iş ara, işbulma gibi kelimelerle google.com arama motoru üzerinden erişebilirsiniz.

 

Uzman İş ilanları | Yönetici İlanları | İşçi İlanları | Tam Zamanlı İş İlanları | Part Time İş İlanları

Eleman ilanı ver | Eleman ilanı ver | İş ilanı ver | Hızlı iş ilanı ver

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Türkiye geneli tüm şehirlerdeki güncel iş ilanları.

hepsieleman.com © 2018 Tüm hakları saklıdır.